دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

امام جمعه بهشهر خطاب به رئیس جمهوری: ما باید نهضت کارآفرینی را در جامعه احیا کنیم/

امام جمعه بهشهر خطاب به رئیس جمهوری:
ما باید نهضت کارآفرینی را در جامعه احیا کنیم/غربی ها از معنویت مردم ایران سیلی خورده اند
 
حجت الاسلام جباری گفت: ما باید طوری عمل کنیم که اگر یک جوان خودش هم بخواهد بیکار باشد اورا به سمت اشتغال سوق دهیم
 
 
حجت الاسلام جباری امام جمعه بهشهر در خطبه های امروز نماز جمعه بهشهر با دعوت از همه به تقوای الهی، معارف و ارزش های اسلامی در توصیه ای به جوانان گفت: انس با قرآن و نماز اول وقت باعث می شود انسان به قادر متعال نزدیک شده و در صحنه مبارزات زندگی پیروز گردد.
 
وی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و امام زمان(عج) در توصیه به جوانان ادامه داد: از شرکت در مجالسی که اعتقادات ما را سست می کند پرهیز کنیم و دشمن مستکبر برای شما جوانان دامهای زیادی را پهن کرده است و مسئولان امر  هم باید مراقب باشند.
 
 
 سید عربعلی جباری ترویج فساد و فحشا را از حربه های استکبار خواند و تصریح کرد: نتانیاهو می گوید تنها راهی ضربه زدن به جمهوری اسلامی این است که زمینه های فساد و فحشا و وابستگی به مواد مخدر را به صورت ارزان در اختیار جوانان قرار دهیم تا موجب بی غیرتی جامعه شده و در این صورت است که نظام اسلامی از بین خواهد رفت.
 
امام جمعه بهشهر خطاب به والدین و مسئولان جامعه اظهار کرد: ما باید برای درک بیشتر جوانان همت کنیم و با حمایت آنها در مشکلات بدون خشونت با آنها رفتار نماییم و فراموش نکنیم، برخی مسائل اقضای جوانی است و به پدر و مادرها با مهربانی با جوان خود برخورد کنند و بدانید که خشونت در امر به معروف و نهی از منکر جایی ندارد ، مگر اینکه حاکم شرع تصمیمی در این رابطه اتخاذ نماید.
 
وی از  نیروهای نظامی و انتظامی و قوه قضاییه خواست تا بحث حجاب و عفاف را جدی بگیرند و خطاب به رئیس جمهور گفت: ما باید نهضت کارآفرینی را در جامعه احیا کنیم و و طوری عمل نماییم که اگر یک جوان خودش هم بخواهد بیکار باشد اورا به سمت اشتغال سوق دهیم.
 
 
حجت الاسلام جباری با توصیه به جوانان متذکر شد: پیامبر اکرم(ص) می فرمایند که بهترین جوانان جوانانی هستند که به مردم خدمت می کنند و بهترین راه برای برگزاری جشن حضرت

 

و لی عصر(عج) و نهضت خدمت رسانی به مردم است.

 
سید عربعلی جباری با هشدار به اینکه قلیان و سیگار دروازه ورود به اعتیاد است تصریح کرد اگر مسولان احساس مسولیت  نکنکند و مسائلرا جدی نگیرند فدر آینده استکیار و ایادی آن برای ما تصمیم خواهند گرف و بر ما سخت می گیرنددو ما باید قدر این جوانان را بدانیم و و این فرصت مسئولیت را غنیمت بدانیم.
 
 
وی اضافه کرد: جشن میلاد امام زمان(عج) جشن تجلی قدرت الهی و جشن امیدها و آرمان ها است و  با توجه به اینکه جشن میلاد امام عصرعج) مصادف با رحلت حضر امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد شده است با رعایت برخی مسائل، شئونات این ایام را حفظ کنیم و از نیروی انظامی می خواهم با برهم زنندگان آرامش روانی و امنیتی جامعه در این ایام برخورد قاطعی داشته باشد.
 
 
حجت الاسلام جباری ضمن آشفته خواندن اوضاع خاور میانه و یادآوری اینکه ۱۶ میلیون نفر از مردم یمن در بی آبی بسر می برند افزود:  همه ما ماجرای العطش فرزندان امام حسین(ع) را می دانیم و به عنوان یک مسلمان باید به مسائل دیگر مسلمانان حتی در سوریه و عراق اهتمام داشته باشیم.
 
 
امام جمعه بهشهر نقش آمریکا، انگلیس و اسرائیل غاصب در نا آرام کردن کشورهای اسلامی را
یک نقش اساسی دانست و افزود : آنها با همکاری آل سعود جنایتکار گروه تروریسی داعش  را بوجود آوردند و به همین زودی این خونخوارهای داعش بلای جان خود آنها خواهند شد و مکر و حیله آنان به فضل پروردگار به خودشان باز می گردد.
 
 
خطیب جمعه بهشهر درباره چرایی مذاکرات هسته ای گفت: همه تبلیغات غرب بر سر مسئله هسته ای فقط بهانه است و اصل همه این جریان سازی های ناجنامردانه بر علیه ملت ایران به خاطر معنویت و اعتقادانت مردم مسلمام ایران است و آنها از فریادهای یاحسن(ع) رزمندگان اسلام سیلی خورده اند./رجائی
 

نوشته شده توسط بهشهرنیوز در شنبه, ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۸:۰۱ ق.ظ

دیدگاه